Co i jak można obejrzeć na TVN Player za granicą 2018?

Co można obejrzeć na TVN Player 2018. Także jak obejrzeć za granicą.

W ramówce wiosna 2018 w TVN Player  pojawi się dużo znanych i lubianych programów.

Dzięki serwisom takim jak ProxyOnline.pl lub VPNPoland.pl można je obejrzeć także za granicą.

W ramówce wiosna 2018 pojawi się nowy program z udziałem Filipa Chajzera pod tytułem Hipnoza.

tvn player za granicą - program Hipnoza

Program Hipnoza dostępny będzie od 3 marca. W programie drużyna składająca się z 5 osób rywalizować będzie o nagrody pieniężne wykonując pozornie proste zadanie będąc pod wpływem hipnozy.

Drugą nową pozycją w ramówce TVN będzie program Iron Majdan, dostępnych od 5 marca. Prowadzącymi są znana para z polskiego show biznesu a mianowicie Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan.

W programie będzie można poznać życie znanego małżeństwa, ich ciekawe doświadczenia oraz bieżące wydarzenia. Wszystko w niezwykłych miejscach zlokalizowanych na całym świecie.

W programie występuje dużo niewiadomych. Przed kolejnym zadaniem prowadzący nie wiedzą gdzie realizowane są kolejne odcinki a zadania do wykonania otrzymują dopiero na miejscu.

Kolejną ciekawą pozycją na wiosennej mapie TVN dostępną już od 20 lutego będzie kolejny sezon serialu Diagnoza. To bardzo ciekawa propozycja dla osób odnajdujących się w realiach serialu medyczno-kryminalnego. W obsadzie zobaczymy plejadę gwiazd m.in. Maję Ostaszewską, Macieja Zakościelnego i Adama Woronowicza.

jak oglądać serial diagnoza w player tvn za granicą

Następnym serialem zasługującym na uwagę, który także zobaczymy wiosną 2018 roku na antenie TVN i w serwisie PLayer.pl już 5 marca będzie kolejna edycja znanego i lubianego serialu Druga Szansa.

W kolejnej odsłonie dowiemy się razem z bohaterami serialu co jest w życiu naprawdę ważne oraz czy po upadku można stać się silniejszym i zacząć życie od nowa?

W rolach głównych zobaczymy Małgorzatę Kożuchowską wcielającą się w rolę Moniki Boreckiej. Przekonamy się także czy tym razem bohaterka wykorzysta swoją szansę w walce o szczęście i prawdziwą miłość.

Z początkiem marca na antenę TVN PLayer wracają także znane z poprzednich sezonów produkcje jak MasterChef, Na wspólnej, Kuchenne rewolucje, Efekt Domina, Kuba Wojewódzki, Agent Gwiazdy, Ugotowani, Ukryta Prawda, Milionerzy, Uwaga, Szpital, Kuchenne Rewolucje i Zamiana Żon dostępna przez TTV.

Przebywasz poza krajem? Jak oglądać TVN Player, ipla, TVP Vod i inne Vod za granicą?

Jeśli przebywasz poza Polską a chcesz oglądać TVN Player, ipla, TVP Vod za granicą potrzebne Ci będzie polskie IP.

Można je uzyskać za pomocą serwisów ProxyOnline.pl lub VPNPoland.pl.