Od czasu premiery gry Wiedźmin 3, fani serii czekają na pojawienie się kolejnej gry. Pierwsza odsłona serii, Wiedźmin, była ogromnym hitem wśród fanów. A teraz, po prawie 2 latach, fani są podekscytowani, aby zobaczyć, co twórcy zamierzają zrobić z drugą odsłoną serii.

Wiedźmin 3 to gra wideo RPG z otwartym światem, opracowana przez CD Projekt RED. Gra została wydana 26 kwietnia 2015 roku i została udostępniona na PC, PS4 i Xbox One. Gra otrzymała pozytywne recenzje i ogromną bazę fanów od graczy na całym świecie. Gra została wydana w prawie wszystkich krajach na całym świecie z wyjątkiem Indii. Gra została również wydana na rynku indyjskim w ciągu kilku tygodni.

Jeśli jesteś zapalonym graczem, to na pewno grałeś w Wiedźmina 3. Jeśli nie, to nadszedł czas, aby go zdobyć. Jeśli jesteś fanem gry, to musisz być ciekawy, co to są mody do Wiedźmina 3. Te mody pomogą Ci poprawić rozgrywkę w grze.

Oto top 5 Wiedźmin 3 modów, które powinieneś użyć:

1. Ulepszony system inwentarza

Ulepszony system inwentarza pomoże Ci w przechowywaniu przedmiotów w inwentarzu. Będziesz mógł również nosić wiele przedmiotów w inwentarzu.

2. Nowy system craftingu

System craftingu jest jednym z najważniejszych aspektów gry. Ten mod poprawi system craftingu. Nowy system craftingu będzie zawierał różne receptury, dzięki którym będziesz mógł tworzyć różne bronie i zbroje.

3. Nowy system walki

System walki pozwoli Ci na wykonywanie ataków wręcz oraz ataków magicznych. Nowy system walki będzie zawierał również tarczę, dzięki której będziesz mógł blokować ataki.

4. Nowy system dialogowy

System dialogowy ułatwi Ci interakcję z postaciami niezależnymi. Będziesz mógł do nich przemówić i sprawić, że postacie odpowiednio zareagują.

5. Nowe zadania poboczne

Zadania poboczne są jedną z głównych cech gry. Ten mod pozwoli Ci na ukończenie questów pobocznych. Zadania poboczne pomogą ci również szybciej przejść przez grę.

Wnioski:

To jest 5 najlepszych modów do Wiedźmina 3. Te mody sprawią, że gra będzie jeszcze lepsza. Jeśli jesteś fanem serii Wiedźmin, to musisz spróbować tych modów.