Potężna konsola jest marzeniem każdego gracza i PlayStation 4 pro nie jest wyjątkiem. Wszyscy wiemy, że PlayStation 4 pro jest jednym z najlepszych konsoli do gier dostępnych na rynku dzisiaj i ma wiele korzyści. Jednym z najlepszych rzeczy o tej konsoli jest to, że pochodzi z doskonałej konstrukcji, która nie jest dostępna na żadnej innej konsoli do gier.

Jednak PS4 pro to droga konsola i potrzebuje dużo mocy, aby działać płynnie. Aby zwiększyć żywotność baterii, możemy skorzystać z wielu sztuczek.

Oto najlepsze wskazówki, jak zwiększyć żywotność baterii w PS4 Pro.

1. Wyłącz działania w tle

Jak sama nazwa wskazuje, działania w tle drenują żywotność baterii konsoli i ten problem nie ogranicza się do PS4 Pro. Wszystkie konsole do gier są podatne na ten sam problem.

Dlatego ważne jest, aby wyłączyć działania w tle. Możesz to zrobić, klikając przycisk zasilania i wybierając opcję “Turn Off Background Activities”.

2. Użyj najlepszego zasilacza

Zasilacz PS4 pro jest również znany jako adapter ścienny i jest zwykle podłączony do gniazda ściennego. Jakość zasilacza jest kluczowa, ponieważ będzie miała wpływ na ogólną wydajność konsoli.

Dlatego ważne jest, aby używać dobrej jakości zasilacza, aby uniknąć wszelkiego rodzaju problemów z konsolą.

3. Graj w gry w środku nocy

Zawsze zaleca się granie w gry podczas północy lub późnego wieczoru. To dlatego, że konsola nie jest używana przez długi czas w ciągu dnia i zużywa mniej energii.

Dlatego jest to najlepszy czas na granie w gry.

4. Pobieraj najnowsze łatki

Większość użytkowników PS4 pro zdaje sobie sprawę z tego, że PlayStation wydaje wiele łatek i aktualizacji dla konsol. Te łatki i aktualizacje są niezbędne do płynnego działania konsoli.

Dlatego ważne jest, aby pobrać najnowsze łatki lub aktualizacje z oficjalnej strony konsoli.

Wnioski:

Teraz wiesz, jak zwiększyć żywotność baterii PS4 Pro, możesz teraz cieszyć się konsolą przez dłuższy czas.