Polskie Vod Ukraina – przewodnik 2018/2019

Polskie Vod Ukraina 2018

Jeżeli przebywasz poza krajem i chciałbyś oglądać np. polskie vod na Ukrainie w serwisach Polsat, TVN czy TVP takich jak ipla, tvn player, vod.tvp.pl a także inne polskie VOD a uniemożliwia Ci to blokada regionalna poniżej szybki przewodnik jak jak można uzyskać dostęp za granicą z dowolnego miejsca na świecie do polskich serwisów VOD.

Blokada regionalna

Aby uzyskać dostęp do polskich serwisów vod i telewizji online konieczna jest zmiana adresu IP.

Dzięki zmianie adresu urządzenia możliwe będzie ominięcie blokady regionalnej i dostęp do polskich vod na Ukrainie takich jak Ipla TVP Vod, Vod.pl, TVN Player za granicą oraz innych VOD a także w innych krajach świata.
Dostęp będzie możliwy na urządzeniach stacjonarnych np. komputer lub laptop z systemami Windows lub Apple Mac a także na urządzeniach mobilnych, tabletach i telefonach z systemami Android, Apple Ipad i Iphone.

Jak zmienić adres IP na polski

Aby zmienić adres IP na polski aby móc oglądać dowolny polski serwis Vod np. tvp za granicą najprościej jest uruchomić dostęp VPN albo Proxy.

Jest to możliwe za pomocą serwisów omijających blokadę regionalną przez zmianę adresów internetowych takich jak: VPN Poland czy Proxy Online tak aby polskie serwisy vod widziały, że użytkownik posługuje się polskim adresem IP

Jakie serwisy umożliwiają zmianę adresu IP na polski

Aby uzyskać dostęp do serwisu ipla za granicą i innych polskich vod z Ukrainy a także tvn player, tvp vod czy inny polskich VOD należy połączyć się z Ukrainy przez jednego z polskich operatorów Proxy lub VPN i zmienić IP z zagranicznego na polskie.

polskie vod Ukraina

Po połączeniu przez VPN http://vpnpoland.pl lub Proxy http://proxyonline.pl otrzymamy konto i hasło do logowania, które umożliwi zmianę adresu IP a w konsekwencji dostęp za granicą.

Po zmianie adresu IP na polski dostępne będą TVN Player, Ipla, TVP i inne VOD, które będzie można oglądać bez problemu między innymi w krajach takich jak: Wielka Brytania, Anglia, Szkocja, Irlandia, Stany Zjednoczone, Niemcy, Kanada, Norwegia, Szwajcaria, Dania, Francja, Belgia, Holandia, Islandia, Hiszpania, Portugalia, Włochy, Szwecja, Finlandia, Austria, Zjednoczne Emiraty Arabskie, Czechy, Słowacja, Ukraina, Litwa, Meksyk, Argentyna, Australia, Nowa Zelandia, Węgry i innych