Konsola do gier jest najważniejszym narzędziem dla każdego gracza. Istnieją setki gier dostępnych na rynku, ale powinieneś mieć pewien wybór gry, aby uzyskać to, co najlepsze.

Oto lista jednych z najlepszych gier na ps4, które nie zawiodą cię i sprawią, że twoje doświadczenie w grach będzie warte zachodu.

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

Jedną z najlepszych gier tego roku jest Metal Gear Solid V: The Phantom Pain. Gra jest opracowana przez słynnego Hideo Kojima i zaoferuje Ci wciągające doświadczenie z niesamowitą grafiką. Rozgrywka jest bardzo podobna do wcześniejszych gier z serii.

Call of Duty: Infinite Warfare

Call of Duty jest jedną z najlepszych gier z serii i to jest powód, dla którego grają w nią miliony ludzi na całym świecie. Gra jest tworzona przez Infinity Ward i oferuje najlepszą grafikę i rozgrywkę.

Grand Theft Auto V

Seria Grand Theft Auto jest jedną z najbardziej popularnych gier wideo wszech czasów i odgrywa dużą rolę w tworzeniu przemysłu gier wideo wielki. Najnowsza gra w serii jest GTA V i jest to najlepsza gra do gry dla twojego ps4.

NBA 2K16

Kolejną popularną grą w koszykówkę jest NBA 2K16. Gra jest opracowana przez Visual Concepts i jest dostępna na Xbox One, PS4 i PC.

Forza Horizon 3

Forza Horizon 3 jest jedną z najlepszych gier wyścigowych tego roku i jest opracowana przez Turn 10 Studios. W tej grze będziesz mógł cieszyć się najlepszą grafiką i rozgrywką.

Need For Speed Payback

Need for Speed jest jedną z najlepszych gier wyścigowych i to jest powód, dla którego jest to jedna z najpopularniejszych gier wyścigowych. Gra jest opracowana przez Ghost Games i zaoferuje Ci prawdziwe doświadczenie w grze.

FIFA 16

FIFA jest jedną z najlepszych gier sportowych, które są dostępne na rynku. Gra jest opracowana przez EA Sports i jest dostępna na Xbox One i PS4.

Battlefield 1

Battlefield 1 to jedna z najlepszych gier typu first person shooter, które są dostępne na rynku. Gra została opracowana przez DICE i zaoferuje Ci najlepszą grafikę i rozgrywkę.

Wnioski:

To były najlepsze gry na ps4 i nie będziesz żałował ich zakupu. W dzisiejszych czasach popyt na gry rośnie z dnia na dzień i jest to jeden z powodów, że gry są sprzedawane w tańszej cenie.