Branża gier wideo szybko się rozwija i z każdym dniem jest jej coraz więcej. Jednak istnieje niewiele gier, które są naprawdę warte gry. Ale jeśli wybrałeś odpowiednią grę, wtedy na pewno ją pokochasz. I właśnie dlatego wymyśliłem tę listę najlepszych gier na PS4 do grania w 2017 roku.

1. Uncharted: The Nathan Drake Collection

Ta gra została wydana w 2014 roku i jest oparta na przygodach słynnego poszukiwacza skarbów Nathana Drake’a. Gra została opracowana przez Naughty Dog i jest dostępna na PS4. Gra ma trzy części, pierwsza część o nazwie “The Lost Legacy”, druga część o nazwie “The Last of Us Remastered” i trzecia część o nazwie “A Thief’s End”. Gra posiada ocenę M jak mature i jest zalecana dla osób powyżej 18 roku życia.

2. The Last of Us Remastered

Ta gra została wydana w 2013 roku i jest oparta na post-apokaliptycznej powieści o tej samej nazwie. Gra została opracowana przez Naughty Dog i jest dostępna na PS4. Gra jest oceniona jako E dla wszystkich i jest zalecana dla osób, które mają powyżej 13 lat.

3. Middle Earth: Cień Wojny (Shadow of War)

Ta gra została wydana w 2017 roku i jest oparta na epickich powieściach fantasy o tej samej nazwie. Gra została opracowana przez Monolith Productions i jest dostępna na PS4. Gra jest oceniana jako M dla dojrzałych i jest zalecana dla osób, które mają powyżej 16 lat.

4. Titanfall 2

Ta gra została wydana w 2016 roku i jest oparta na grze shooter battle royale. Gra została opracowana przez Respawn Entertainment i jest dostępna na PS4. Gra jest oceniana jako M dla dojrzałych i jest zalecana dla osób, które mają powyżej 17 lat.

5. Destiny 2

Ta gra została wydana w 2017 roku i jest oparta na grze MMO. Gra została opracowana przez Bungie i jest dostępna na PS4. Gra jest oceniana jako T dla nastolatków i jest zalecana dla tych, którzy są powyżej 13 lat.

Wnioski:

Wszystkie te gry dadzą ci nowe doświadczenie i z pewnością zapewnią ci rozrywkę. Więc upewnij się, że kupisz te gry tak szybko, jak to możliwe.