Pozdrawiam przyjaciół, dziś zamierzam podzielić się czymś bardzo unikalnym i interesującym, nigdy nie dostaniesz tego rodzaju doświadczenia w żadnej innej grze. Quake Ray Tracing, musisz być świadomy tej technologii, a jeśli grasz w tę niesamowitą grę, to poczujesz, że jest o wiele lepsza niż jakakolwiek inna gra.

Najważniejszą rzeczą w tej grze jest to, że nigdy nie będziesz się nudził grając w nią. Próbowałem tej gry i jestem pewien, że pokochasz ją.

Zanim przejdziemy do szczegółów tej niesamowitej gry, porozmawiajmy o podstawowych terminach związanych z tą technologią.

Quake ray tracing jest zaawansowaną wersją ray tracingu i został po raz pierwszy wprowadzony w grze wideo Quake 2.

Po raz pierwszy został wykorzystany w grze do renderowania cieni, odbić i innych efektów. Pierwsza gra, która wykorzystywała tę technologię, nosiła nazwę Quake II, a technologia została wymyślona przez Richarda Taylora, Toma Halla i Johna Carmacka.

Jaka jest różnica między ray tracingiem a ray tracingiem?

Główną różnicą między nimi jest to, że ray tracing to proces obliczania efektu świetlnego poprzez rzutowanie promieni w przestrzeni 3D. Obejmuje on również cień, odbicie, załamanie i inne efekty. Natomiast ray tracing to proces obliczania efektu świetlnego poprzez obliczanie ścieżki promieni świetlnych w przestrzeni 3D.

Tak więc, głównym powodem korzystania z ray tracing jest to, że daje realistyczny efekt oświetlenia. Tak więc, jeśli jesteś fanem gier, a następnie można uzyskać najlepsze doświadczenie w tej grze.

Jak grać w Quake Ray Tracing w przeglądarce?

Przed rozpoczęciem gry musisz zainstalować grę, ponieważ jest to jedyna gra na świecie, która wykorzystuje tę technologię. Grę możesz pobrać z oficjalnej strony, ale podam też linki do gry, abyś mógł zagrać w nią bezpośrednio.

Jeśli nie wiesz jak grać w tę grę, to wylądowałeś we właściwym miejscu. Mam zamiar powiedzieć ci wszystko, co musisz wiedzieć o tej niesamowitej grze.

Jeśli używasz przeglądarki internetowej Google Chrome, to możesz po prostu kliknąć na poniższy link, aby pobrać grę i zacząć w nią grać.

https://www.quake.com/en/

Jeśli używasz przeglądarki internetowej Firefox, to możesz kliknąć poniższy link, aby pobrać grę.

https://www.quake.com/en/

Teraz musisz wybrać ustawienia gry i wybrać najlepsze ustawienia dla swojego komputera.

Następnie zobaczysz menu główne gry, z którego będziesz mógł uruchomić grę.

Znajdziesz tam link o nazwie “Download”, gdzie możesz po prostu pobrać grę.

Po pobraniu gry będziesz mógł ją uruchomić.

Otrzymasz również nowy interfejs, który jest podobny do tego z gry Quake.

Po uruchomieniu gry, pojawi się ekran z napisem “Wybierz typ gry”.