Jedną z najbardziej popularnych i znanych serii gier jest Grand Theft Auto, jest to trzecioosobowa gra wideo typu action-adventure opracowana i wydana przez Rockstar Games. Głównymi bohaterami serii są Michael, Trevor, Franklin i Jesse, którzy mają różne osobowości i umiejętności.

Seria została wydana po raz pierwszy w 1997 roku na konsolę PlayStation, a następnie w 2001 roku na PC, Xbox, PS2 i Gamecube. Seria sprzedała się w ponad 100 milionach egzemplarzy. Seria Grand Theft Auto jest jedną z najdroższych gier wideo wszech czasów – najnowsza wersja kosztuje około 900 dolarów za tryb dla jednego gracza i 1500 dolarów za multiplayer.

Przyjrzyjmy się kosztom GTA V i jego funkcjom:

Single Player (pojedynczy gracz)

60 dolarów – Single player zajmuje maksymalną przestrzeń GTA V. Gra rozpoczyna się od misji, w której będziesz musiał przeniknąć do banku, aby zdobyć pieniądze i uciec z tego miejsca. Głównym celem misji jest kradzież pieniędzy i ucieczka z banku.

80$ – Po ukończeniu misji będziesz musiał znaleźć w banku kluczyki do samochodu. Samochód możesz wykorzystać do kradzieży pieniędzy.

150$ – Po kradzieży samochodu, będziesz musiał zabrać samochód do swoich przyjaciół. Jeśli nie masz żadnych przyjaciół, to możesz grać online i kraść samochody od innych graczy.

300$ – Po kradzieży pieniędzy i dotarciu na wybrzeże, będziesz musiał popłynąć do drugiego celu. Będziesz musiał zniszczyć statek, na którym znajdują się pieniądze. Jeśli uda Ci się ta misja, to będziesz musiał dopłynąć do brzegu.

600$ – Będziesz musiał włamać się do domu, aby ukraść pieniądze. Jeśli nie masz wytrycha, to możesz udać się na najbliższy posterunek policji i kupić wytrych.

600$ – Po zdobyciu pieniędzy będziesz musiał wrócić na plażę i wsiąść do łodzi.

1000$ – Będziesz musiał wspiąć się na wieżę, aby wejść do tajnego skarbca.

1100$ – Będziesz musiał przejechać samochodem do kolejnej lokacji.

1100$ – Po dotarciu do kolejnej lokacji będziesz musiał rozbić szybę i ukraść pieniądze.

1200$ – Będziesz musiał uciec przed policjantami prowadząc samochód.

1200$ – Będziesz musiał pojechać na lotnisko i polecieć do kolejnego miejsca.

1250$ – Trzeba będzie ukraść samochód z lotniska i uciec przed policjantami.

1300$ – Będziesz musiał jechać do celu i zdobyć helikopter, aby uciec przed policją.

1400$ – Po dotarciu na miejsce będziesz musiał wejść do budynku. Będziesz musiał ukraść pieniądze i uciec przed policjantami.

1500$ – Po zdobyciu pieniędzy będziesz musiał pojechać samochodem do kolejnej lokacji.

1500$ – Będziesz musiał dojechać do miejsca docelowego i zabić policjanta.

Multiplayer

500$ – Aby zagrać w multiplayer, będziesz musiał