Tematyka strony DobreVod.pl

Witaj na stronie DobreVod.pl,  która podejmuje tematykę związaną z serwisami Vod (video on demand) – Wideo na żądanie i telewizji online.

Przyszłość telewizji leży w internecie. Już teraz serwisy vod systematycznie przejmują zadania, które do tej pory realizowała klasyczna telewizja.

Telewizja online i strony vod zmieniają polega na sposób dystrybucji sygnału na interaktywny. Powoduje to, że nie jesteśmy uzależnieni od programu telewizyjnego emitowanego w danej chwili a możemy wybrać, co i kiedy chcemy oglądać.

Przyjrzymy się jakie są aktualne propozycje programowe i zajmiemy się zagadnieniami technicznymi związanymi z vod. Sprawdzimy co i jak można oglądać na polskie vod oraz w serwisach tv online za granicą.

Osoby przebywające za granicą w krajach, do których najczęściej wyjeżdżają Polacy takich jak:

Wielka Brytania,  Stany Zjednoczone, Niemcy, Kanada, Norwegia, Szwajcaria, Dania, Francja, Belgia, Holandia, Islandia, Hiszpania, Portugalia, Włochy, Szwecja, Finlandia, Anglia, Austria, Czechy, Szkocja, Irlandia, Słowacja, Ukraina, Litwa, Meksyk, Argentyna, Australia, Nowa Zelandia, Zjednoczne Emiraty Arabskie, czy Węgry mogą mieć problemy z dostępem do polskich TV.

W serwisie zajmiemy się sposobami jak poradzić sobie z tym problemem i uzyskać dostęp do tv online za granicą.

Pozdrawiamy

DobreVod.pl