Halo Hans to był pierwszy raz, kiedy obejrzałem film Bollywood. Byłem pod takim wrażeniem, że zacząłem oglądać coraz więcej filmów Bollywood. A kiedy zobaczyłam nowy film Bollywood, czułam, że muszę go obejrzeć, bo jest najlepszy z całego świata.

Ostatnio obejrzałam film “Halo Hans nie działa u mnie”. Jest to romantyczny film komediowy, który opiera się na koncepcji dwóch braci i ich życia miłosnego. Film miał wszystkie elementy, które mogą stworzyć świetny film, ale niestety stwierdziłam, że jest trochę nudny.

Fabuła:

Ten film ma historię trzech braci: Rishi (Rajat Kapoor), jego starszy brat Ajay (Pran) i ich przyjaciel Sohan (Gurpreet Ghuggi). Rishi i Ajay są bardzo blisko siebie, podczas gdy Sohan jest ich przyjacielem. Film zaczyna się od retrospekcji, w której Rishi i Ajay dyskutują o małżeństwie swoich rodziców.

Rishi jest zakochany w amerykańskiej dziewczynie o imieniu Hannah, a Ajay jest zakochany w indyjskiej dziewczynie o imieniu Amrita. Obaj kochają swoje dziewczyny, ale Rishi chce poślubić dziewczynę z Ameryki, a Ajay chce poślubić dziewczynę z Indii. Tego dnia trzej bracia planują ślub swoich rodziców.

Następnie scena przechodzi do teraźniejszości i pokazuje trzech braci, że ich rodzice się pobierają. Sohan jest również zaproszony na ślub, ale nie jest zainteresowany, aby wziąć udział w nim. Mówi, że ma dziewczynę i nie jest zainteresowany spotkaniem z rodzicami.

Odbywa się ceremonia ślubna i zbliża się moment ślubu, wtedy zaczyna się wesele. Jednak nagle brakuje pana młodego, a panna młoda jest zszokowana. Wtedy ojciec prosi o poszukiwania i znajdują pana młodego w środku samochodu. Ojciec jest zły na pana młodego i wyrzuca go z domu.

Następnie pan młody stoi przed domem, a ojciec mówi mu, że nie weźmie go z powrotem. Mówi też panu młodemu, że nie zamierza przyjąć jego propozycji. Pan młody mówi, że nie pozwoli swoim rodzicom na ślub.

Rishi i Ajay są zszokowani wiedząc, że pan młody nie akceptuje małżeństwa swoich rodziców i postanawiają iść do pana młodego i przekonać go. Biorą taksówkę do jego domu i kierowca jest również zaskoczony, że idą do domu pana młodego.

Trio idzie do domu pana młodego i spotkać jego rodziców. Matka i ojciec są zszokowani wiedząc, że pan młody nie akceptuje małżeństwa. Ojciec jest zły i mówi panu młodemu, że jego rodzice dali mu szansę na małżeństwo, ale on odmawia.

Matka prosi syna, aby poszedł z nimi, a on nie jest gotowy. Następnie matka mówi mu, że pójdą do domu pana młodego i poprosić go, aby spotkać się z nimi tam.

Trio dociera do domu pana młodego