Gra outsiderów jest zabawna gra do gry z przyjaciółmi, ale jest to również dobry sposób, aby spędzić trochę czasu jakości razem. Jest to bardzo prosta gra, w której musisz zająć miejsce outsidera i musisz wygrać grę, zdobywając więcej punktów niż reszta zespołu. Tak więc, jeśli chcesz grać w tę grę, to musisz przygotować się do zadania.

Przygotuj się do gry

Przed rozpoczęciem gry musisz przygotować się do zadania. Musisz mieć jasny umysł, dlatego polecam ci wykonać kilka ćwiczeń, aby oczyścić swój umysł. Kiedy będziesz w pełni przygotowany, wtedy możesz rozpocząć grę.

Ustal zasady

Zasady gry są takie, że musisz zdobyć więcej punktów niż inni i musisz zająć miejsce osoby postronnej. Jeśli zdobędziesz więcej punktów niż inni, zostaniesz nowym outsiderem i gra będzie kontynuowana.

Przyjrzyj się zasadom

Jak już powiedziałem, musisz zdobyć więcej punktów niż inni, więc musisz przestrzegać kilku podstawowych zasad. Musisz zdobywać punkty w taki sposób, w jaki powinieneś to robić i nie możesz dotykać przedmiotów, które otrzymują outsiderzy.

Wybierz swoją postać

W grze występują trzy rodzaje postaci. Pierwszy to “Kochanek”, drugi to “Morderca”, a trzeci to “Psychopata”. Wybierz ten, który najbardziej Ci odpowiada i zacznij grać w grę.

Wnioski:

W tym poście wyjaśniłem, jak grać w grę Outsiders. Jeśli jesteś fanem tej gry to możesz ją pobrać za darmo z Google play store. Więc, idź dalej i zagraj w tę grę, aby cieszyć się trochę jakości czasu z przyjaciółmi.