Na rynku ukazało się wiele gier z serii Final Fantasy, jednak Final Fantasy X 2 jest jedyną grą, na którą zwraca się szczególną uwagę. Jest to pierwsza odsłona serii Final Fantasy, która została wydana w 2000 roku. Od momentu premiery stała się najbardziej udaną grą w serii.

Fabuła:

Głównymi bohaterami tej gry są Tidus, Yuna i Auron. To trójka dzieci króla Aeonsforda, który jest królem świata Spiry. Podczas podróży spotykają Vaana i zostaje on im przedstawiony jako ich przyjaciel. Potem podróżują po świecie Spiry i trafiają w różne miejsca. W końcu docierają do świata Sin i napotykają wiele wyzwań i wplątują się w wiele przygód.

Grafika:

Ta gra to gra z otwartym światem, w której występują różne lokacje i środowiska. Grafika tej gry jest bardzo imponująca i stała się najbardziej oczekiwaną grą wszech czasów. Grafika w tej grze jest lepsza niż w Final Fantasy 7.

Gameplay:

Rozgrywka w tej grze jest bardzo interesująca, ponieważ będziesz mógł grać jako trzy postacie w grze. Kontrole są również bardzo łatwe do zrozumienia. Rozgrywka jest bardzo podobna do Final Fantasy VII.

Muzyka:

Muzyka tej gry jest również bardzo popularna, ponieważ muzyka jest bardzo melodyjna i emocjonalna. Ścieżka dźwiękowa tej gry jest również bardzo znaną ścieżką dźwiękową całej serii.

Wnioski:

Jak widać rozgrywka w tej grze jest niesamowita, a fabuła również jest bardzo ciekawa. Ta gra jest najbardziej oczekiwaną grą Final Fantasy wszech czasów. Grafika tej gry są również niesamowite i soundtracki tej gry są również bardzo znane. Tak więc, jeśli chcesz uzyskać prawdziwe doświadczenie Final Fantasy i mieć wielką przygodę, to powinieneś pobrać tę grę.