FIFA 17to najbardziej oczekiwana gra piłkarska. Nowa odsłona słynnej gry wideo jest najbardziej zaawansowaną wersją. FIFA 17 przynosi graczom zupełnie nowe doświadczenia. Seria gier FIFA słynie z realistycznej grafiki i rozgrywki. Nowa FIFA 17 zawiera ponad 50 prawdziwych lig, a także będzie miała nowy tryb menedżera.

Cechy nowej FIFA 17:

– Ponad 50 lig

– Nowy tryb menedżera

– Całkowicie nowa rozgrywka

– Nowe twarze zawodników

– Nowe zestawy i loga drużyn

– Wiele nowych funkcji

FIFA 17 ukazuje się 27 sierpnia i została już pobrana przez miliony graczy na całym świecie. Gra wideo jest dostępna dla graczy PC i konsoli.

Cechy gry FIFA 17:

– 50 Lig: Jest to największa funkcja FIFA 17. Gra posiada pełną listę prawdziwych lig świata. Gracze będą mogli wybrać dowolną z 50 lig świata.

– Nowy tryb menedżera: Jest to funkcja, która została dodana do serii FIFA po raz pierwszy. W tym trybie gracz może grać z prawdziwym menedżerem. Menedżer jest w stanie wybrać taktykę drużyny.

– New Faces: Każda drużyna posiada unikalnego zawodnika. Niektórzy z graczy w grze mają specjalną animację.

– Nowe Zestawy: Każda drużyna ma unikalny zestaw. Nowe zestawy zawierają nazwę ligi i logo klubu.

– Nowe piłki: Piłki w grze są nie tylko nowe, ale mają inną teksturę. Piłka będzie teraz bardziej miękka i będzie łatwiej przechodzić przez nogi zawodników.

– Nowe taktyki: Gra będzie miała różne rodzaje taktyk dla menedżerów. Mogą oni wykorzystać niektóre z nowych taktyk dla drużyny.

– Nowe oceny zawodników: Oceny zawodników zostały poprawione dla tej wersji gry FIFA.

– Nowa grafika: Grafika gry została poprawiona dla tej nowej wersji. Gracze i stadiony świata będą wyglądać bardziej realistycznie.

Wnioski:

FIFA 17 jest jedną z najlepszych gier piłkarskich tego roku i z pewnością przyciągnie dużą liczbę graczy. Nowa gra jest tworzona przez EA Sports i będzie dostępna już 27 sierpnia. Jeśli jesteś zainteresowany najnowszą grą, to możesz ją kupić w sklepach.