Wszyscy słyszeliśmy o słynnej serii Ace Combat i stała się ona wielką franczyzą w branży gier wideo. Ma niesamowite i wysokiej jakości grafiki i rozgrywki. Najnowsza odsłona tej serii jest Ace Combat 7 CENA. Ta gra ma wszystkie funkcje i jest obowiązkowy zakup dla tych, którzy kochają poprzednie gry.

Ta gra jest trzecią odsłoną serii Ace Combat i jest rozwijany przez Bandai Namco Entertainment. Ma niesamowitą grafikę i rozgrywkę. Seria Ace Combat jest znana ze swojej unikalnej rozgrywki i wysokiej jakości grafiki. Jest to jedna z najbardziej znanych i słynnych wojskowych gier symulacji lotu na świecie.

Gra Ace Combat 7 CENA została stworzona z myślą o konsoli Xbox One, PlayStation 4 i PC. Ta gra jest sequelem Ace Combat 6. Zostanie wydana w 2019 roku i będzie dostępna na wszystkie platformy do gier. Ta gra zostanie wydana na Xbox One, PlayStation 4 i PC.

Ta gra jest jedyną grą Ace Combat, która jest oparta na 2 wojnie światowej. Gra obraca się wokół II wojny światowej i walki między siłami aliantów i mocarstwami Osi. Akcja gry toczy się podczas bitwy o Midway, największej bitwy morskiej w historii II wojny światowej. Jest to pierwsza gra Ace Combat, która opiera się na II wojnie światowej.

Gameplay:

Gra jest bardzo podobna do poprzednich gier Ace Combat. W tej grze gracz będzie musiał wcielić się w brytyjskiego pilota, który będzie walczył z siłami japońskimi. Walka będzie się toczyć na Oceanie Spokojnym. Samoloty i broń będą w tej grze ulepszane.

Grafika:

Ta gra ma najlepszą grafikę i animacje wśród wszystkich gier Ace Combat. Istnieje wiele samolotów i broni w tej grze. Samoloty wroga zostaną zniszczone po strzelaniu do nich z rakiet lub karabinów maszynowych.

Gra jest FPS i ma unikalny styl walki. Jest to jedyna gra z serii Ace Combat, która ma najlepszą grafikę i animacje spośród wszystkich gier Ace Combat.

Fabuła:

Gra oparta jest na bitwie o Midway, która jest uważana za największą bitwę morską w historii II wojny światowej.

Wnioski:

Jest to obowiązkowy zakup dla fanów Ace Combat, a także dla fanów gier o 2 wojnie światowej. Jeśli szukasz dobrej gry lotniczej, to jest to właściwy wybór dla Ciebie. Podzieliłem się z Tobą również recenzją gry Ace Combat 7 CENA.