Battlefield 4 to jedna z najlepszych gier strzelanek, które są dostępne na rynku. Możesz grać w tę grę na swojej konsoli i cieszyć się scenami strzelania i walki. Jest wiele rzeczy, które czynią tę grę wyjątkową, a jedną z nich jest to, że nie wymagasz połączenia, aby grać w grę. W tym poście podzielę się kilkoma sposobami, aby zagrać w Battlefield 4 na PlayStation 4 bez wifi.

1. Użyj PSN Pass

Istnieją dwa sposoby, aby zagrać w tę grę online, jeden jest przez PSN, a drugi przez EAX. Jeśli chcesz grać na PSN to musisz kupić PlayStation Network Pass. Jeśli nie masz tej przepustki, będziesz musiał grać offline.

2. Pobierz mapę offline

Drugim sposobem na grę w Battlefield 4 bez wifi jest pobranie mapy offline. Istnieje wiele serwerów, na których możesz grać w grę i jedyną rzeczą, która jest wymagana, jest pobranie mapy. Do pobrania mapy możesz użyć internetu.

3. Przejdź do ustawień konsoli

W konsoli PS4 jest ustawienie, w którym możesz włączyć opcję gry offline. Będziesz musiał wyłączyć WiFi i włączyć tryb offline.

4. Przejdź do ustawień EAX

Jeśli masz problemy z podłączeniem EAX to możesz skorzystać z opcji przejścia do ustawień EAX. Będziesz musiał przejść do ustawień PS4, a następnie będziesz musiał wyszukać EAX.

5. Utwórz grę LAN

Jeśli masz to samo połączenie LAN, wtedy możesz stworzyć grę LAN.

Wnioski:

Mam nadzieję, że podobał Ci się ten post i jeśli masz jakieś pytania to śmiało zadawaj mi je w sekcji komentarzy. Odpowiem na nie.