Jest to dobrze znany fakt, że mężczyźni grają w gry wideo więcej niż kobiety. Ale dlaczego mężczyźni spędzają więcej czasu grając w gry wideo niż kobiety? Czy mężczyźni są bardziej uzależnieni od gier wideo niż kobiety?

Jeśli jesteś mężczyzną to może zastanawiasz się, dlaczego dziewczyny nie grają w gry wideo tak bardzo jak mężczyźni. Cóż, myślę, że to z powodu ról płci, że mężczyźni zostali zbudowani na. Mężczyźni mają być silne i potężne, podczas gdy kobiety mają być miłe, opiekuńcze i pielęgnowanie.

Tak więc, są to 5 powodów, dla których kobiety nie grają w gry tak bardzo jak mężczyźni.

1. Dziewczyny nie są zainteresowane graniem w gry

Kiedy dziewczyna zostanie poproszona o grę, pierwsze pytanie, które pojawi się w jej umyśle to “Dlaczego mam grać w grę?”. Ponieważ wie, że jest to nudne zajęcie i wcale nie jest interesujące.

2. Dziewczyny mają mniej wolnego czasu

Jeśli jesteś facetem to masz cały dzień, ale co z dziewczynami? Nie wolno im wychodzić wieczorami i muszą zostać w domu. Jeśli więc zapytasz jakąkolwiek dziewczynę o jej wolny czas, to z pewnością powie, że jest on dla nich niewystarczający.

3. Dziewczyny są mniej zainteresowane grami

Jeśli miałbyś zapytać jakąkolwiek dziewczynę o gry wideo, powie ci, że nie jest tym zainteresowana. Dlaczego jest tak, że dziewczyny nie są zainteresowane grami wideo? Cóż, to z powodu ról płciowych. Mają być miłe, opiekuńcze i pielęgnowanie, podczas gdy mężczyźni mają być silne, potężne i ochronne.

4. Presja społeczna

Kiedy dziewczyna gra w gry, zawsze jest pod presją. Jest oceniana przez wszystkich, a jej przyjaciele i rodzina również obserwują, co robi.

5. Dziewczynom nie wolno grać w gry wideo

Z powodu poprzednich powodów, dziewczynom nie wolno grać w gry wideo. Ale kiedy dziewczyna wchodzi w grę wideo, bardzo trudno jest jej przestać.

Wnioski:

Czy jesteś dziewczyną i czy wiesz, dlaczego dziewczyny nie grają w gry tak bardzo jak mężczyźni? Podziel się z nami swoimi poglądami w sekcji komentarzy.