Jeśli uwielbiasz grać w gry wideo, to musisz wiedzieć, że istnieją setki darmowych aplikacji dla urządzeń z systemem Android, które możesz pobrać, aby grać w swoje ulubione gry. Istnieje wiele różnych gatunków gier dostępnych dla użytkowników mobilnych. Niektóre z najbardziej popularnych gatunków obejmują przygodę, wyścigi, strategię, akcję, puzzle, sport i wiele innych. Oto niektóre z najlepszych aplikacji do gier dla urządzeń z systemem android.

1. Angry Birds

Nie da się zaprzeczyć, że Angry Birds to jedna z najpopularniejszych gier na smartfony i tablety. Oryginalna wersja Angry Birds została wydana w 2009 roku i stała się najlepiej sprzedającą się grą na platformę Android. Gra jest mieszanką akcji, puzzli i strategii, w której będziesz musiał użyć różnych rodzajów ptaków, aby rozbić struktury.

2. Temple Run

Temple Run to kolejna słynna gra na urządzenia z systemem Android. Ta gra jest podobna do Angry Birds, ale jest zupełnie inna. Temple Run to gra, w której musisz biegać i unikać przeszkód. Przeszkodami mogą być drzewa, kamienie, kolce i wiele innych. Za unikanie przeszkód zostaniesz nagrodzony punktami i monetami.

3. Subway Surfers

Jeśli szukasz zabawnej i wciągającej gry, to musisz spróbować Subway Surfers. Gra jest niekończącym się biegaczem, w którym musisz unikać przeszkód i dotrzeć do końca poziomu. Jeśli jesteś nowy w grze, to możesz zacząć od samouczka. Po zakończeniu samouczka, można wybrać tryb, który lubisz najbardziej.

4. Clash of Clans

Clash of Clans to niesamowita gra strategiczna dla urządzeń z systemem Android. Gra jest dostępna dla prawie wszystkich platform Android. Rozgrywka jest podobna do Clash of Kings. Jedyną różnicą jest to, że będziesz budował własną bazę. W końcu będziesz musiał walczyć z przeciwnikami, aby zniszczyć ich bazy.

5. Fruit Ninja

Fruit Ninja to bardzo prosta gra na urządzenia z systemem Android. Musisz machać i ciąć owoce za pomocą noża, który przyjdzie z grą. Jeśli nie przetniesz odpowiedniego owocu, wtedy gra się skończy.

Wnioski:

Więc to było pięć najlepszych aplikacji do gier dla urządzeń z systemem Android. Spróbuj ich, aby cieszyć się swoimi ulubionymi grami.